HKS Zoetermeer
Handboogschieten sinds 1977

Uitslagen Lakota 2019 veldronde

Lakota Veldronde – zondag 30 juni 2019 – Zoetermeer
NaamBondsnrVerenigingCatScore#6#5
Cadetten Traditioneel
1Max Gareman164353HKSHCT8802
Cadetten Barebow
1Xander Vis170795HKSHCB25159
2Floor-Anne van den Kroonenberg168118Sint SebastiaenDCB17730
Cadetten Recurve
1Zeno Diepstraten164567De RomeinenHCR289418
2Jasmijn Mulder167144Sint SebastiaenDCR21856
Junioren Recurve
1Martin Pardoel jr162800HKSHJR225112
2Sander van Bemmelen165491Sint SebastiaenHJR21627
Dames Masters Traditioneel
1Veronica Westdorp143964EemschuttersDMT14814
2Pauline Keesman150120De StreekschuttersDMT14523
3Annemiek van den Heuvel171915AchillesDMT3100
Heren Masters Traditioneel
1Andries Domburg134306De StreekschuttersHMT21136
2Jan Verdult144566Oude DoelenHMT20135
3Marius van Opstal164595Oude DoelenHMT18027
4Nico Roos138352HKSHMT176110
5Bernard Visse150845HKSHMT14313
Dames Masters Longbow
1Judith Porsch133989VZOSDML18354
2Maureen Bosma143904Oude DoelenDML14714
3Monique Kuipers164634VZOSDML9112
Heren Masters Longbow
1Cor Jansen104427Ons GenoegenHML23838
2Maarten Porsch133988VZOSHML18447
3Jan Bosma150398Oude DoelenHML18009
4Ernie Breuer134215VZOSHML17416
5Martin van der Kroef142563EemschuttersHML16736
6Jan van der Sman161058HKSHML14754
7Wim Verhoeve158342Sint SebastiaenHML12521
8Michel Kuipers165817VZOSHML9112
9Geert Vinke151689HKSHML4202
Dames Masters Barebow
1Neel Dekkers166307BeatrixDMB20328
2Judith Mulder164388De WaterlandschuttersDMB20227
Heren Masters Barebow
1Nico Schutte164440De VrijheidHMB3031121
2Herman Jansen164417Sint SwitbertusHMB266320
3Gerard Dekkers130843BeatrixHMB245811
4Ron de Haan118812De WaterlandschuttersHMB23356
5Brett Sutcliffe170468AchillesHMB21959
6Frans ten Hengel160732Sint SebastiaenHMB21628
7Marco Zoon172509Sint SebastiaenHMB12504
8Marcel van Ee161186EemschuttersHMB7312
Masters Compound
1Jan Enthoven135853Sint SebastiaenHMC3773226
2Jeroen van Wamel119034ConcordiaHMC3592034
3Piet Roof117048Arrow’94HMC3522524
4Roy van der Meulen157468HBS AlmereHMC3502325
5Jan Nebbeling139731Noordkop/MBSOVHMC3492227
6Frits Martens101811Sint SebastiaanHMC3161519
7Dick Elstgeest171315HBS ArtemisHMC2981313
8Bob Ent135413AHV CentaurHMC270718
Masters Recurve
1Henk Vogels100330Doele Willem IIIHMR3251423
2Gerard Maas131977Sint SebastiaenHMR3021216
3Willem Beuken118518HBS HilversumHMR301823
4Cees Willemen116881De RomeinenHMR273711
5Martin Pardoel sr162797HKSHMR24149
6Marcel Bijl116951Batavieren-TreffersHMR23278
7Marja Kampstra160907EilandschuttersDMR17434
Senioren Traditioneel
1Richard Schenk140545VZOSHST21944
2Bart Paalvast171916AchillesHST18802
3Leon Loef166466HKSHST16913
4Jos Veldhuis161871HKSHST16124
5Derek Vredeveld171914AchillesHST13514
6Eric Wesselius171917AchillesHST13203
7Vonda Wesselius171918AchillesDST12025
8Carmel Domburg138129De StreekschuttersDST7510
Senioren Longbow
1Sylvia Hoekstra173649AchillesDSL16115
2Karin Dingerdis160096Sint SebastiaenDSL10610
3Rozemarijn Weges-Pera172636AHV CentaurDSL9811
Senioren Barebow
1Sjan Huijbregts111011De ZwartmikkersDSB278815
2Roel Arets156013VZOD ZeelstHSB262214
3Marco van Eijck172057ConcordiaHSB247812
4Choi Bing Liu168382ARCDSB12111
5Wim Kok173633HKSHSB11916
Dames Senioren Compound
1Inge Enthoven135854Sint SebastiaenDSC3833721
2Chantal Noest139034Sint SebastiaenDSC3592330
3Marijn van Dijk115333VZOSDSC3482224
4Petra Heijstek169852VriendenkringDSC3001314
5Marinka Kampstra156099EilandschuttersDSC2981313
Heren Senioren Compound
1Enzo Ackx521169Team ASCHSC4024622
2Freek Blinkhof141285De WaertHSC3853429
3Olaf van Vlodrop157416Sint SebastiaenHSC3843428
4Daniel van Hall150604De WaterlandschuttersHSC3793327
5Kaj Klaver142372De WaterlandschuttersHSC3712925
6Jasper van Gosen134329Noordkop/MBSOVHSC3652528
7Thomas Michiels171338AttilaHSC3642431
8Bart Dudink157718VriendenkringHSC3642429
9René van Weerdenburg154357De WaterlandschuttersHSC3622626
10Marco Voermans136674Alliance d’AmitiéHSC3582119
11René van Glabbeek151513OGIOHSC3572030
12Wim Heijstek152425VriendenkringHSC3412416
13Dylan Sparreboom164211ARCHSC3311622
14Patrick Korzilius162112VriendenkringHSC3291422
15Roland van der Meer166230Sint SebastiaenHSC3191618
16Arjan van der Poel170183AHV CentaurHSC3191616
17Maarten Korzilius156629VriendenkringHSC307823
18IJf Blokker132381De WaterlandschuttersHSC294820
19Mitchell van Gelderen169467AHV CentaurHSC2811114
Dames Senioren Recurve
1Manon Korf172212Saense Handboog SkuttersDSR286616
2Chiara Massaro155664HBS HilversumDSR267417
3Inge Kuipéri107660HBS AlmereDSR265710
4Marleen Domburg139137A.C.E. X-ClusiveDSR25669
5José Pauty160018ConcordiaDSR22246
6Lisette Atsma170490AHV CentaurDSR19249
7Corianne Holleman172216Saense Handboog SkuttersDSR18734
8Emilie Heijnens162554AHV CentaurDSR16640
Heren Senioren Recurve
1Machiel van der Busse138834HBS AlmereHSR3271323
2Rick Mackaay156946HBS AlmereHSR280712
3Wouter Aalsma153832Saense Handboog SkuttersHSR27588
4Michel Finkelnberg172553Sint SebastiaenHSR273515
5Erwin Verdikt167808Saense Handboog SkuttersHSR271711
6Joey Nabben139511’t TrefpuntHSR270516
7Barry Beemsterboer141919Alliance d’AmitiéHSR267717
8Axel Janssen132134GrensschuttersHSR266711
9Wilfred de Vries169501AHV CentaurHSR25364
10Martijn Sman156919Saense Handboog SkuttersHSR25298
11Ruud Pardoel162798HKSHSR251319
12Peter Schuring171487HKSHSR233512
13Remco Aalbregt161863HKSHSR22319
14Frank Korzilius162111VriendenkringHSR20938
15Stefan Vogels151960Doele Willem IIIHSR20438
  • Deel dit artikel: